Call of Duty: WWII'nin Kutu Açma Sahnesi Ortaya Çıktı

YAZAN Yasin Madyb İlgün

"Supply Drop" haksız avantaj sağlamayacak ve oyunu P2W'ye dönüştürmeyecekmiş.

 Bir Call of Duty klasiği olarak oyunun resmi çıkışını yapmasına sayılı günler kala çok oyunculu sunucuları şimdiden insanlarla doldu taştı bile. İyi de bu nasıl olur diyenlerdenseniz de hemen açıklayayım. Ülkemizde spotçuların oyunları birkaç gün erkenden oyuncularla buluşturması gibi dışarıda da bu durum sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bir şekilde oyunu erkenden temin etmeyi başaran oyuncular da sunucular açık olunca oyunu erkenden oynama fırsatı buluyorlar tabii.

> CoD: WWII - PC Sistem Gereksinimleri
> Kasım 2017'de Çıkacak Oyunlar

Reddit'te şimdiden tecrübelerini paylaşan bir sürü oyuncu var ve bizim de çok merak ettiğimiz "Headquarters" bölümü hakkında pek çok detay açığa çıkmış durumda. Call of Duty: WWII'nin sosyal alanı "Headquarters"ta yeni eşyalar oluşturabileceğimiz bir levazımcı mevcut. Bunun dışında oyuncuların teke tek kapışabildiği savaş çukurları, atış alanı, oynanan maçları izlemek için bir ekran, amblem galerisi ve liderlik tabelaları var.  

O kadar konuştun Yasin bize şu kutulardan bahset artık diyenler olabilir. Hemen oraya geçelim. Oyunu oynayarak elde ettiğimiz ve "supply drop" denilen bu kutuları oldukça havalı bir sahneyle açıyoruz. En güzel yanı da etraftaki herkes bizim bu kutuyu açma anımızı görebiliyor ve hatta kutunun içeriğini de biz açarken onlar da görebiliyorlar. Alkışlar, konuşmalar ve tebrikler gırla.

> CoD: WWII'nin İlk DLC'si Önce PlayStation'da

Destiny'den zaten aşina olduğumuz bu sosyal alan sistemi Call of Duty: WWII'ye de yakışmış gibi duruyor. Şahsen ben çok beğendim ve beni oyunda tutmayı başaracak bir atmosfer var gibi gözüküyor.

Reddit'ten Cuzseile isimli oyuncu, bu mevzubahis kutu açılım sahnesini de aşağıdaki gibi paylaşmış. Buyurun izleyelim efendim.

How to open a Supply Drop in WW2 from WWII