Wolfenstein II: The New Colossus'un İlk DLC'si Açıldı - Artık Vault'a Girebiliyoruz!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Gelsin yeni görevler ve bazı PC düzeltmeleri!

 Wolfenstein II: The New Colossus'un bazı PC'lerde sorunlu çıkışının ardından kısa bir süre içinde yama çıkmıştı. Nitekim bu yama da her şeye tam çözüm olmadı ve PC oyuncuları için yeni bir güncelleme yayımlandı. Bu güncellemenin farklı sürümleri PlayStation 4 ve Xbox One için de oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu güncellemeyle birlikte erişim iznimizin olmadığı ve ana menude yer alan "Vault" kısmı artık erişilebilir durumda.

> Wolfenstein II'nin Alman Sürümünde Hitler'in Bıyığı Sansürlü

Bu DLC ile birlikte bir hikaye görevi, on tane yeni kombat simülasyonu ve bazı oyun hatası çözümleri geliyor. Wolfenstein II: The New Colossus'u oynadıktan sonra oyuna aşık olmuş biri olarak iş güç bitse de bir an önce baksam diyorum. Evet kimilerine göre New Order kadar iyi değil, ancak benim beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir oyun oldu ve Wolfenstein II İncelemesi'nde  bunlardan uzun uzun bahsettim sevgili Oyungezerler.

Wolfenstein Serisi Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

The Freedom Chronicles isimli DLC paketinin Episode Zero (Bölüm Sıfır) isimli başlangıç bölümünü oynamak için oyunu ön sipariş ile temin etmiş olmanız ya da "season pass" sahibi olmanız gerekiyor. Oyun indirime girdiği zaman kesinlikle kaçırmayın ve alın derim. Mevcut fiyatıyla ise insan tabii ki satın almaya korkuyor.