Yeni Bir Star Wars Film Üçlemesi Daha Resmen Duyuruldu!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Yazan ve yöneten The Last Jedi'ın yönetmeni Rian Johnson olacak.

The Last Jedi'ın yönetmenliğini yapan Rian Johnson, kendisinin yazıp yönettiği yepyeni bir üçlemeyle karşımıza çıkacak. Hem de daha önce hiç işlenmemiş karakterlerden oluşan bir üçleme olacak. Skywalker Saga'nın izleri bile olmayabilirmiş zira buradaki macera çok uzaklarda geçecekmiş.

> Star Wars The Last Jedi'dan Karanlık Bir Fragman

Yeni üçlemenin ilk filmini yazıp yönetecek olan Johnson, projenin gidişatına göre diğer iki filmde de önemli rollerde yer alacak. Lucasfilm'den gelen bu açıklamada Johnson'ın ne kadar yaratıcı bir isim olduğu ve proje için başkasını akıllarına bile getirmediklerini söyledikleri bazı klasik ifadeler yer alıyor. Ancak bana kalırsa Star Wars'un etinden sütünden faydalanmak için cılkını çıkartma işine girmiş durumdalar artık. Zira bunlara ek olarak bir de yeni Star Wars dizisi geliyor. Özellikle Johnson'ın ne yaratıcılığını gördük yahu diye kendime sorup duruyorum sevgili Oyungezerler? 

> Visceral'ın Star Wars Oyununun Akıbeti Daha Baştan Belliymiş

Lucasfilm şu an için bu yeni filmlerin ne zaman vizyona gireceğini açıklamayacağını belirtti. Buna ek olarak yeni filmlerin hikayesi hakkında da pek bilgi paylaşmadılar. Tek bildiğimiz Skywalker Saga'dan uzakta geçeceği ve filmdeki karakterlerin yeni isimler olacağı.

İLGİLİ BÖLÜMLER