Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO Diye Bir Oyun Gerçekten Var

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Mobil oyunlar nereye gidiyor?

 Android'in Google Play Mağazası insanı hiç şaşırtmıyor aslında. Belki bazılarımızı şaşırtıyordur tabii, ancak arama sonuçlarında çıkmak ve parasını kazanmak için binbir taklalar atan uygulamalar ve oyunlar da artık yormaya başladı.

Popüler oyunların klonları da sık sık karşımıza çıkıyor ve ona da tamam diyelim. Hoş klon oyunu bile kabul etmemek gerekli aslında. Zira o da bir fikir hırsızlığından az değil, ancak bu oyun klon olmak konusunda seviye atlamış durumda. Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO nedir sevgili Oyungezerler? Her aramada çıkmak için bu kadar da inanmasaymış keşke bu arkadaş. Eminim ki ortamlardaki klon oyunlarının da önemli kısmı bu elemanın parmaklarından çıkmıştır. 

> PUBG'nin Geliştiricisinden Yeni Bir MMO Geliyor!

SMRT Games – 3D Online Game Studio isimli bir stüdyodan çıkmış oyun, ancak hepimizin tahmin edebileceği üzere muhtemelen ortada gerçek bir oyun şirketi bile yok. Sadece Google Play Store'dan bolca nemalanmak için açılmış bir paravan var karşımızda. Zaten şirketin sayfası da bozuk bir İngilizceyle hazırlanmış ve profesyonellikten alabildiğine uzak...

Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO oynamak isteyenleri tutmayayım, ama oynamayın yani. Daha ne diyebilirim bilemiyorum sevgili Oyungezerler. E iyi de bunun haberini neden yaptın o zaman diyebilirsiniz, hak da veririm. İsim konusunda bu sınır tanımazlık bence bir haberi hak ediyordu ve kendimi tutamadım.