PlayStation 4'te 20 Kasım'a Kadar Multiplayer Bedava!

YAZAN Eser Güven

Sony yeni bir etkinlikle karşımızda

PlayStation 4 sahibiyseniz ama henüz PlayStation Plus'a abone olmadıysanız bir şeyin özlemini çekiyor olmalısınız: arkadaşlarınızla birlikte çevrimiçi oyun oynamak. O halde size güzel bir haberimiz var çünkü Sony herkese açık özel multiplayer etkinliği düzenliyor! Siz de böylece PlayStation Plus'ın bu en büyük özelliğinden faydalanabilecek ve abone olmadan eğlencenin keyfini çıkarabileceksiniz. Zaten "meğer neler kaçırıyormuşum" diye düşünürseniz PlayStation Plus aboneliğine de bir şans tanıyabilirsiniz.

15 Kasım - 20 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan bu etkinlik süresince sahip olduğunuz tüm oyunları çevrimiçi oyunu destekledikleri taktirde ücretsiz olarak çevrimiçi oynamanız mümkün olacak. Tabi buradaki önemli detay bu oyunlara bizzat sahip olmanızın gerekmesi, yoksa bu süre boyunca bedava Call of Duty: WWII oynamak gibi bir şey söz konusu olmayacak.

PlayStation Türkiye'nin Facebook ve Twitter hesaplarından da duyurulan bu güzel promosyon 15 Kasım Çarşamba günü Türkiye saati ile 13:00'te başlayacak ve 20 Kasım Pazartesi günü yine saat 13:00'te sona erecek. Yani önünüzde tam tamına beş gün var sevgili Oyungezerler.

Bu promosyonun PlayStation Plus'ın sadece çevrimiçi özelliği ile sınırlı olduğunu hatırlatalım. Aylık ücretsiz olarak dağıtılan oyunlar veya abonelere sunulan indirimli oyunlar gibi ekstralardan faydalanmanız mümkün olmayacak.

İLGİLİ BÖLÜMLER