Rainbow Six Siege’in Yeni Operatörünün Detayları Yanlışlıkla Paylaşıldı

YAZAN Mert Köse

Yeni karakterimiz bir hacker olabilir.

Ubisoft’un multiplayer oyunu Rainbow Six Siege’in dördüncü sezonu bu ay başlıyor. Yeni sezonda tahmin edebileceğiniz üzere yeni silahlar, yeni karakterler, üç yeni operatör ve Mok Myeok Tower isimli yeni bir harita da oyuna dahil olacak. Yeni karakterlerden biriyle ilgili bazı bilgiler belli oldu bile.

Dokkaebi isimli yeni karakterimizle ilgili bilgiler oyunun resmi bloğunda paylaştı, sonrasında ise kaldırıldı. Ancak oyuncular çoktan ekran görüntüsü almıştı bile. Tam adıyla Grace “Dokkaebi” Nam, ülkenin özel kuvvetler birimi olan 707. Özel Görev Taburu askeri. Bu kadın askerimiz için yapılan tanımlamalar ise “geleceğin askeri”, “düzenbaz”, “güvenlik duvarlarıyla dans eden” şeklinde. 

Oyuncular, tanımlamalardan yola çıkarak karakterimizin yeteneklerinin Watch Dogs’dan esinlenerek yapılan, elektronik aygıtları hackleyip kendi çıkarı için kullanan bir hacker olabileceği yönünde. Ubisoft, oyunlarını aynı evrende buluşturmayı seviyor nihayetinde.

Rainbow Six Siege İçin Left 4 Dead Tadında Zombi Modu Geliyor!

Dokkaebi’nin silah seti ise primary olarak Mk 14 EBR Marksman Rifle, secondary olarak C75 Auto ve SMG-12 olarak belirlenmiş. Tüm detaylar bu hafta sonu oynanacak Pro League finallerde, Twitch’ten açıklanacak.