John Wick'in Yazarından Hitman Dizisi Geliyor

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Bakalım bu sefer becerebilecekler mi?

 Yüzüklerin Efendisi'nin dizisi, yeni bir Star Wars dizisi ve film üçlemesi derken her şeyin bir dizisi olmaya başladı sanki. Bu durum da yakında sıradanlaşacak gibi gözüküyor, hatta belki de bazılarımız için şimdiden sıradan bir hale geldi bile. 

Ancak sanki bu sefer içimiz rahat olabilir. Zira projenin başında John Wick gibi kalitenin zirve yaptığı (en azından bana göre) bir aksiyon filminin arkasındaki isim olan Derek Kolstad yer alıyor. Ajan 47'yi John Wick'ten esinlenilmiş aksiyon sahnelerinde, o dövüş koreografilerinde düşünüyorum, hayal ediyorum ve olur bu iş diyorum. Tabii arkayı da ilgi çekici bir hikaye ile sağlam tutmak lazım tabii. Safi aksiyon bundan birkaç sene önce belki yeterli olurdu ancak artık tüketiciler de fazlasını istiyor.

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (13 Kasım - 19 Kasım)

Fox 21 ve Hulu'nun ortaklaşa hayata geçireceği bu proje için umutlar büyük. Hatta dizinin uzun soluklu olması da planlanıyor, ancak bu uzun solukluluk kaç sezonu içeriyor bir açıklama yapılmamış. 

Square Enix'in elden çıkardığı ve artık tamamen IO Interactive'e ait olan Hitman oyunları, şu ana kadar toplamda 25 milyonun üzerinde kopya satmayı başardı. Hatta IO Interactive'in yeni bir Hitman oyunu üzerinde çalıştığını da biliyoruz.

İLGİLİ BÖLÜMLER