YAZAN Utku Çakır

4. kez Onur İçin!

 For Honor’ı oynayan var mı hâlâ? Yanlış anlamayın, oyuna giydirmek için böyle yazmadım. For Honor’ı sadece çıkış döneminde oynayan ve sorunları nedeniyle kısa sürede bırakan biri olarak oyunun şu anki hâliyle ilgili çok fazla bilgim yok da, malumunuz aynı anda milyon tane oyun oynamak durumundayız. 

Görünüşe göre oyun tam hızıyla ilerlemeye devam ediyor. For Honor'ın 4. sezonu yarın (14 Kasım) season pass sahibi PC ve konsol oyuncuları için oynanabilir olacak. Diğer oyuncularsa yiğitler arenasına bir kez daha girmek için 21 Kasım’ı beklemek zorunda.

Order & Havoc adındaki sezon, yanında Tribute ayında 4v4 bir mod, ikişer yeni harita ve kahraman getirecek. Mod ve haritalar bedava olurken, For Honor iki yeni kahramanı, Aramusha ve Shaman 15’er bin steel puanından satılacak. Aramusha daha çok hızlı aksiyon seven oyuncuların tercih edeceği, yerinde duramayan bir samuray sınıfı. Shaman ise "kontrolsüz güç değildir" mantrasının For Honor'daki karşılığı, düşmanlarını öldürdükçe gücü artan bir Viking suikastçısı.

Şubat ayında yaptığımız For Honor incelemesine buradan ulaşabilir; ilk bakış videosuna da aşağıdan göz atabilirsiniz.