YAZAN Baran Köse

Bu artık son noktaolsun!

Artık o kadar yoruldum ki Ben Affleck ile ilgili haber gördüğümde otomatik olarak "yine mi bırakıyor" diye iç geçiriyorum. Lakin USA Today'in yaptığı röportaj artık bu muhabbete nokta koyacakmış gibi duruyor. 

Öncelikle hemen belirtelim Ben Affleck Batman'i bırakmıyor. Matt Reeves'in yöneteceği filmde yer alacak. Hatta DC'nin diğer Batman projelerinde de daha önce açıklandığı gibi yer almaya devam edecek. Röportajda Batman'i bırakıp bırakmayacağı sorulduğunda da çok net bir cevap veriyor sevgili Batffleck.

"Dünyanın en şanslı adamıyım. Batman içinde bulunduğu her ortamın en karizmatik kişisidir. Hangi evren olursa olsun! Matt Reeves istesin maymunu bile oynarım. Batman için aşırı heyecanlıyım ve mutluyum. Fakat hiçbir rol sonsuza kadar sürmez. Benim Batman hikayem bittiğinde olabilecek en karizmatik ve hoş şekilde bitmesini istiyorum."

Ben Affleck'in çocukluğundan beri Batman hayranı olduğu bilinen bir gerçek. Hatta kendisi Kevin Smith'e Frank Miller'ın The Dark Knight Returns çizgi romanını vermesi Kevin Smith'in Batman aşığı olmasını sağlıyor ve ikilinin bir nevi sinema kariyerlerini başlatıyor. Siz olsanız ve en sevdiğiniz süper kahramanı beyaz perdede canlandırmaktan vazgeçer miydiniz? Üstelik herkes sizin gelmiş geçmiş en iyi Batman olduğunuzu söylerken! Deli olmak lazım...

 

İLGİLİ BÖLÜMLER