Sony Örümcek Adamsız Film Evrenini Morbius ile Genişletiyor

YAZAN Baran Köse

Mükemmel bir haber!

90'larda ülkemizde yayımlanan Örümcek Adam çizgi filmini izleyenler şu an ağızları kulaklarında bu haberi okuyorlardır. Çünkü çizgi dizinin en karizmatik ve en yanlış anlaşılmış karakteri vampir Morbius filmi resmi olarak duyuruldu!

Power Rangers filminin senaristleri Burk Sharpless ve Matt Sazam tarafından yazılacak film Tom Holland'ı ve bizim ağ kafayı içermeyecek. Henüz çok taze bir gelişme ve yeteri kadar detay sahibi değiliz. O yüzden bilgimiz yok ama fikrimiz var diyerek bir kaç tahmin üretelim.

Film muhtemelen Morbius'un kendisini tedavi etmek için yaptığı deneylere ve yaşadığı değişime ev sahipliği yapacak. Çizgi filmdeki gibi Felicia Hardy ile romantik bir ilişki yaşatmayı düşünüyorlarsa oldukça mantıklı olur çünkü Felicia Hardy'yi Black Cat olarak kendi filminde göreceğiz. Böylece Venom ile başlayacak olan "Sony Örümcek Adamsız Film Evreni" birbirine bağlanmış olur. 

Yalnız aklıma bir şey geldi, şu ana kadar açıklanan filmlerin hepsi kötü adam/anti-hero arasında gidip gelen karakterler. Acaba Sony kendi çapında değişik bir şekilde Sinister Six için hazırlık yapıyor olabilir mi? Belki Örümcek Adam ile yolları kesişecektir ileride? Şu an kendi kendimi acayip gaza getirdim sevgili Oyungezerler. O zaman en iyisi çizgi filmden Blade'in konuk olduğu Morbius bölümünden efsanevi bir kısmı hep beraber izleyelim...

İLGİLİ BÖLÜMLER