Marvel vs Capcom'dan Winter Soldier, Black Widow ve Venom Oynanış Videosu

YAZAN Baran Köse

Venom şahane duruyor

Capcom, Marvel vs Capcom: Infinite'e yeni gelecek indirilebilir içerik (DLC) karakterlerinin oynanışlarını gösteren bir video yayımladı. Winter Soldier, Black Widow ve Venom'un yer aldığı bu paket 5 Aralık tarihinde çıkacak. Oyun 24-27 Kasım tarihleri arasında da ücrestsiz olarak Playstation 4'te oynanabilecek.

Oyunun hayranları uzun süredir Venom'un oyuna eklenmesini bekliyorlardı ve açıkçası bu eklenen üç karakter içerisinde en tatmin edici duranı Venom. Tek sıkıntım sesi, sanki Venom değil de Carnage konuşuyormuş gibi geliyor. Neyse ki Black Widow Laura Bailey tarafından seslendiriliyor ve Avengers çizgi dizilerinden fırlamış gibi duruyor. Arada ufak ufak da Jaina Proudmoore esintileri almıyor da değiliz!

Capcom bu video ile birlikte karakterlerin özelliklerini anlatan kısa açıklamalar da yaptı. Dilerseniz açıklamalara da bir göz atalım;

Winter Soldier: Yer dövüşünde uzman olan Winter Soldier özel hareketleri ile rakiplerini havaya fırlatabiliyor. Metal Shield adlı özelliği ile sibernetik kolunu bir kalkan gibi kullanabiliyor ve hasar almasını engelliyor.

Black Widow: Özel akrobatik sıçraması havada da kullanılabiliyor ve özel silahları ile bu esnada saldırı yapabiliyor. Elektrikli batonları ve diğer silahları ile yakın dövüşte ne kadar başarılı olduğunu rakibinin kafasına vura vura gösteriyor.

Venom: Venom kendisini dövüş alanının istediği yerine rahatça fırlatabiliyor ve rakibin mesafe avantajını dezavantaja çevirebiliyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER