YAZAN Yasin Madyb İlgün

Beklenen fragman sonunda geldi! Hype yapalım mı?

 Marvel'ın şu ana kadarki en büyük yapımı olan Avengers: Infinity War'un ilk fragmanı Good Morning America'da paylaşıldı. İlk fragmanda Spider-Man'in yeni kostümünden tutun da Wakanda Meydan Savaşı'na kadar pek çok detayı görme şansı bulduk. Thor'un Galaksi'nin Koruyucuları ile tanışma sahnesi de minik ve tatlı bir dokunuş olmuş. Tabii Marvel'ın yıllardır bizi hazırladığı kötü adam Thanos'u da sonunda gün ışığı altında ve oldukça tehditkar bir havada görme şansını bulduk.

Açıkçası fragman hem heyecanlandırdı, hem de biraz düşündürdü. Artık fazla alışmışlıktan mı bilemedim ama eskisi kadar heyecanlanmadım. Tabii bu fragmanın alternatif bir versiyonunu daha önce görmüş olduğum için de çok heyecanlanmamış olabilirim. Thanos korkutucu bir kötü ve Avengers'ın tam kadrosu için bile zorlayıcı güçlere sahip. Rune King Thor falan demeyin lütfen, Marvel Sinematik Evreni'nden bahsediyoruz neticede. Marvel'ın 2008 yılında Iron Man ile başlayan devasa macerası, Avengers'ın bu iki filmiyle son bulacak ve bundan sonra yepyeni kahramanların maceralarını izleyeceğiz. Asıl kadrodan kimler kalacak, kimler gidecek bilemiyoruz ancak Disney'in planları arasında kozmik hikayeler ve büyülü dünyalar var deniliyor. 

Film, ülkemizde Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı - Bölüm 1 adıyla 27 Nisan 2018'de sinemalarda gösterime girecek. Filmin yönetmenlik koltuğundaysa Anthony Russo ve Joe Russo kardeşler yer alıyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER