The Division'ın Dev Ücretsiz Güncellemesi Bugün Yayınlanıyor

YAZAN Eser Güven

1.18 güncellemesi oyuna yeni modlar da ekliyor

The Division'ın bu gece yayınlanması beklenen 1.8 güncellemesi oyunun çıkışından beri gelen en büyük ücretsiz güncelleme olacak. Bu kelimenin tam anlamıyla dev güncelleme ile oyuna yeni bir bölge de ekleniyor.

Resistance isimli bu güncellemede düşmanlarımız ortak hareket ederek West Side Pier ismindeki yeni bölgeye geçmiş durumdalar ve bizi ortadan kaldırmaya da ant içmişler. Bu büyük haritada yeni bir operasyon merkezi (Camp Clinton) ve çok çeşitli aktiviteler de bulunacak.

Güncellemeye ismini veren yeni Resistance Modu bazı diğer oyunlardan alışık olduğumuz sürü modlarından birisi. Bu modda takımımızla birlikte üzerimize gelen düşman dalgalarını haklamaya çalışıyor ve aralarda da savunma mekanizmaları kuruyoruz. Bu yeni güncelleme ile oyuna Skirmish modu da eklenecek ve bu modda da takım halinde 4'e 4 deathmatch yapılabilecek. Normalde bu tür oyunlarda daha baştan mevcut olan bu tür modlar The Division'a zaman geçtikçe ekleniyor ama sonuçta ne de olsa hepsine yeni içerik gözüyle bakabiliriz.

> Oyunlarda Çevresel Hikâye Anlatımı Nasıl Olur?

Oyuna bu güncellemeyle yeni silahlar, Dark Zone için yeni kurallar, Underground modu yenilikleri de ekleniyor.

Bu büyük güncellemeyi kutlamak adına The Division 6 Aralık ile 10 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek, bu da eğer henüz denemediyseniz oyunu deneyip beğenip beğenmeyeceğinizi görmek için son derece iyi bir fırsat. Daha önce de dikkatinizi çekmiştir, oyun dönem dönem böyle birkaç günlüğüne ücretsiz hale geliyor ve genellikle bu süre içinde indirimli olarak sunuluyor. Şu an oyun uPlay üzerinden %70 indirimli olarak satılmakta, bakalım bu indirim Steam üzerine de yansıtılacak mı?

İLGİLİ BÖLÜMLER