God of War'un Çıkış Tarihi Sızmış Olabilir!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Mart ayı God of War ayı.

 PlayStation'ın resmi internet sitesi, büyük bir heyecanla ve bir o kadar da merakla beklediğimiz God of War'un çıkış tarihini sızdırmış olabilir.

2017'nin sonlarına doğru çıkmasını beklediğimiz, ancak Sony'nin bu yönde hiçbir zaman için resmi bir açıklama yapmadığı oyun, bir kez daha mart ayında çıkacak gibi gözüküyor. Sızan görsellerde (ki birden fazla dilde sızdı) 22 Mart 2018 tarihi dikkat çekiyor. Tabii Sony oyunu sadece listelemek için sisteme girmiş ve hatalı bir tarih girmiş olabilir, zira şu an oyunun çıkış tarihi 31 Aralık 2018 olarak değiştirildi.

God of War Serisi'nin ana oyunlarının her daim mart ayında çıktığını düşünürsek sızıntıyı ciddiye alabiliriz aslında, ama en nihayetinde Sony'den konu hakkında hiçbir resmi açıklama gelmedi.

godofwar1

22 Mart, aynı zamanda 2005 yılında çıkış yaparak koca bir seriyi hayatımıza sokan ilk oyunun da çıkış tarihi. Belki bu sebeple bir hata olmuş ya da bu tarihe bir gönderme yapılacak da olabilir tabii. 

Oyunun 31 Aralık 2018'de çıkması ise pek mümkün değil, zira Sony'den yapılan açıklamada God of War'un 2018'in ilk aylarında çıkacağı duyurulmuştu.

İLGİLİ BÖLÜMLER