The Flash 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

YAZAN Eser Güven

Gelecek bölüm için bir ay beklememiz gerekecek

The Flash bugün yayınlanan Don't Run isimli 9. bölümle birlikte sezon arası verdi sevgili Oyungezerler. Bu da bir sonraki bölüm için biraz beklememiz gerektiği anlamına geliyor çünkü sezonun ikinci yarısı 16 Ocak'ta başlayacak.

Oldukça epik bir sezon ortası finali yapan The Flash'ın bir sonraki bölümünde Barry Allen'ı mahkemede göreceğiz. Yayınlanan fragmanda da Barry'nin işlemediği bir suç yüzünden gözaltına alındığını görüyoruz. Barry masum olduğunu ve kendisine tuzak kurulduğunu söylese de tüm kanıtlar kendisini işaret ediyor. Avukatı Cecille ise masumiyetini kanıtlamak için aslında The Flash olduğunu tüm dünyaya açıklamasını öneriyor.

Mahkemede savcının yönelttiği suçlamaları da görüyoruz ama Barry kimliğini açıklarsa bunun ne gibi sonuçları olacağını kestiremiyor tabi ki.

İzlediğimiz bu son bölümde The Thinker hakkında da sürpriz vardı ve gerçek kimliğinin ne olduğunu öğrendik. Kısacası son derece güzel kurgulanmış ve heyecanlı bir bölümle sezon arası vermiş olduk. The Thinker, Barry'nin daha önce karşılaştığı hiçbir düşmana benzemiyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER