Life is Strange: Before the Storm Ay Sonunda Final Yapacak

YAZAN Eser Güven

Hell is Empty

Life is Strange'in öncesini anlatan Beyond the Storm'un üçüncü ve son bölümü bu ay sonunda yayınlanacak ve 2018 öncesinde bir serinin daha sonlandığını görmüş olacağız. Hell is Empty ismindeki bu son bölümün yayınlanma tarihi 20 Aralık.

Bu bölüm ile Beyond the Storm final yapacak ama bildiğiniz gibi ortada bir de bonus bölüm var. Deluxe Edition sahiplerinin oynayacağı Farewell ismindeki bu özel bölümde bir de sürprizin olacağını öğrenmiştik, çünkü Max ve Chloe rollerinde serinin orijinal sesleri Hannah Telle ve Ashly Burch rol alacaktı. Bunun haberini de size geçen hafta vermiştik.

Son bölümün fragmanı bu akşam Türkiye saatiyle 20:00'de yayınlanacak ve yayınlandığı zaman haberi güncelleyerek fragmanı ekleyeceğim. O zamana kadar aşağıdaki 14 saniyelik teaser ile idare etmeniz gerek. Yine alışık olduğumuz üzere Chloe ve Ranger tehlikenin içindeler.

Life is Strange – Before the Storm'un üçüncü bölümü öncesinde sezon nasıl gidiyor merak ediyorsanız birinci ve ikinci bölümlerin incelemelerini okuyabilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER