YAZAN Baran Köse

Lav mı döver T-rex mi?

Jurassic World'ün devam filmi Fallen Kingdom'ın fragmanı ile birlikte yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Her ne kadar Star Wars ve Avengers: Infinity War'un gölgesinde kalsa da oldukça heyecan verici gelişmeler mevcut.

Entertainment Weekly'nin yaptığı özel haber ile filmin konusunu öğrenmiş olduk. Isla Numbar adlı volkanik bir adada geçecek olan filmde yanardağın hareketlenmeye başlaması sebebiyle dinozorlar milyonlarca yıl sonra tekrar soylarının tükenmesi tehlikesi ile karşı karşıyalar. Bol bol dinozor ve yanardağ aksiyonu izleyeceğimiz kesin. Lavlar arasından çıkıp gelen bir T-Rex'in Chris Pratt'i kovaladığını düşününce kendi kendimi gaza getirdim! Tabii bir de serinin en sevilen aktörünün 20 yıl aradan sonra tekrar dinozorlarla karşı karşıya geleceğini düşününce heyecan seviyesi bir tık artıyor. Jeff Goldblum yıllar sonra Ian Malcolm olarak tekrar karşımıza çıkacak. Özellikle ilk filmdeki efsaneleşen Malcolm'u tekrar görmek çok güzel olacak.

Fragman videosu altında yapılan "Owen T-Rex'i eğitecek ve onun üzerinde Raptor ordusu ile yanardağa saldıracak" geyikleri de çok eğlenceli, okumanızı tavsiye ederim. 

İLGİLİ BÖLÜMLER