Star Wars: The Last Jedi'ın Açılış Sahnesi Hareketli Olacak

YAZAN Mert Köse

Aksiyon dolu bir giriş izleyeceğiz

Gündemimiz artık Star Wars Battlefront’tan Star Wars: The Last Jedi’ya geçmiş durumda sevgili Oyungezerler. Ana serinin sekizinci filmi olacak olan The Last Jedi’ın çıkışına bir hafta kalmışken filmle ilgili ilk yorumları filmin tamamıyla ilgili olmasa da almış olduk. 

Disney ve Lucasfilm, Tokyo’da özel olarak düzenlediği bir gösterimde medyadan bazı insanlara Star Wars: The Last Jedi’ın ilk 13 dakikasını izletme şansına eriştirmiş, onlar da durur mu, hemen ilk izlenimlerini paylaşmışlar. IGN Japonya’nın baş editörünün yorumu filmin başının tıpkı The Force Awakens’da olduğu gibi oldukça aksiyon dolu başladığı şeklinde. Büyük bir koşuşturmacanın yanı sıra medyanın izlediği sahnede mizah da eksik değilmiş. Filmin yönetmeni Rian Johnson’ın söylediğine göre de açılış sahnesi bütün filmin nasıl geçeceğini ayarlıyormuş. Rian Johnson hali hazırda yeni bir ışın kılıcı renginin olacağını da söylemişti ve biz de hangi renk olacağıyla ilgili tahminlerimizi söylemiştik.

>Star Wars: The Force Awakens'ın Finali Son Anda Değiştirilmiş

İlk izlenimler olarak çok fazla bir şey duymasak da filmin çıkışına çok az kalmışken incelemelerin eli kulağında olması Star Wars haberlerinden mahrum kalmayacağımızı gösteriyor.