YAZAN Eser Güven

Steam'in çıplaklısı Nutaku

Yetişkinlere yönelik oyunlar için Nutaku isminde bir dijital dağıtım platformu var. Nutaku'nun başkanı Mark Antoon PCGamer'a verdiği bir röportajda Road Rash'in ruhani devam oyunu olarak gösterilen Road Redemption'ın yetişkin versiyonu için Pixel Dash Studios ve EQ-Games ile birlikte çalıştıklarını açıkladı. Bu da oyunun ekstradan cinsel içeriklerle süsleneceği anlamına geliyor.

Nutaku bir süre önce nispeten küçük stüdyolarla anlaşarak oyunlarının seksi versiyonlarını hazırlatmak için 10 milyon dolarlık bir bütçe ayırmıştı. Pixel Dash Studios ile de böyle olmuş, Nutaku kendilerinden oyunun yetişkin versiyonunu yapmalarını istemiş ve gereken bütçeyi vermiş.

> Seks Temalı Bir Oyun Steam'den Kaldırıldı

Haliyle yetişkinlere özel bu versiyonda bolca çıplaklık söz konusu olacak. Tamam belki motorcular çıplak halde motor kullanmayacaklar ama özellikle ara sahneler 18+ olacak. Oyunun hikayesi de değiştirilmiş ve bu yeni 18+ versiyonda bir para babasının güzel kızını kurtarmak için kızı kaçıranların peşine düşecekmişiz. Görevler arasında gösterilecek olan animasyonlu çizgi roman tadındaki sahnelerde bolca çıplaklık ve cinsel içerik olacağı söyleniyor. Ayrıca oyundaki albüm özelliği sayesinde bu sahneleri sonradan da izlemek mümkün olacakmış.

Oyun 2018'in başlarında çıkacak. Adı da Road Redemption XXX falan olur herhalde.

İLGİLİ BÖLÜMLER