Catherine: Full Body'de Yeni Sonlar Dahil Pek Çok Yeni Özellik Bulunacak

YAZAN Eser Güven

Yeni Catherine'imizin ismi de belli oldu

Weekly Famitsu dergisi sağolsun, PlayStation 4 ve PS Vita için yayınlanacak olan ve PC ve Xbox sahiplerinin uzaktan imrenerek bakacakları Catherine: Full Body'nin detayları açıklandı. Ah be Atlus ne olurdu şu oyunu diğer platformlara da çıkarsaydın.

Catherine: Full Body Atlus ile Studio Zero'nun ortak işbirliğiyle geliştiriliyor sevgili Oyungezerler. Dünkü haberimizden sonra en çok merak ettiğimiz şey üçüncü Catherine'in isminin ne olacağıydı ve açıkçası bunun da bu isimle kafiyeli veya anımsatan bir isim olacağını tahmin ediyorduk. Qatherine önerisi çok güzeldi mesela :) Yeni karakterimizin ismi Rin olacak ve Assassin's Creed 2 ve Brotherhood'un da aralarında bulunduğu çok sayıda oyunda görev yapan Aya Hirano tarafından seslendirilecek. Rin Vincent'ın müdavimi olduğu barda çalışan bir piyanist, son derece dürüst ve nazik biri. Rin'in de hikayeye sahil olması diğer iki Catherine'in hikayelerinde de değişikliğe neden olacak ve yeni hikaye dalları açılacak.

Yeni oyunda yeni sonlar, farklı bölümler, anime filmler ve seksi içerikli olaylar da bulunacak. Buradaki seksi kelimesini Atlus dikkatli biçimde seçmiş çünkü oyunun ismi de aslında bunu yansıtıyor. "Full Body" aslında bir şarap terimi, "Tam Gövdeli" diye geçiyor bizde. Yani ağızda bıraktığı tadın daha yoğun, daha karakterli olması demek. Yeni Catherine de daha zengin bir içerik sunacak ve daha erotik olacakmış.

Oyunda bulmacalar bakımından da yeni mekaniklerle karşılaşacağız, ayrıca yeni bir mod da bulunacak. Platformlar arası çapraz kayıt imkanına ek olarak çevrimiçi kapışmalara da girebilecekmişiz.

Eğer daha önce Catherine oynadıysanız zaten bu yeni versiyonunu oynamak için can atıyorsunuzdur, daha önce Catherine oynamadıysanız da çok şey kaçırdığınızı söyleyeyim. O yüzden siz de bu oyunu takip etmeye başlasanız iyi edersiniz. Oyunun şimdilik %50'si tamamlanmış durumda, çıkış tarihi ve fiyatı ise muhtemelen önümüzdeki aylarda açıklanacaktır.

yilinoyunlari-link

İLGİLİ BÖLÜMLER