Mount & Blade: Warband Steam Ödülleri'nde Desteğinizi Bekliyor Oyungezerler!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Oy verin, eşe dosta söylemeyi de unutmayın!

 Steam Ödülleri 2017 tam gaz devam ediyor ve an itibariyle "Nedensizce Sevilen" Ödülü için oylamalar başladı. Peki bu bizim için neden önemli? Çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi bu kategoride Türkiye'den Mount and Blade: Warband de yarışıyor. Hem de bu yarışı The Witcher: Enhanced Edition ve Rust gibi dişli rakiplere karşı veriyor. 

Steam Ödülleri 2017'de her gün bir kategori oylamaya açılıyor ve Warband'in yer aldığı kategori de 24 saat boyunca, yani 27 Aralık saat 21.00'a kadar açık olacak. Mount and Blade: Warband'e destek olmak için oy vermeniz yeterli, ancak eşinize, dostunuza, kardeşinize de söyleyip onlardan da birer oy vermelerini rica etseniz fena olmaz sevgili Oyungezerler. Neticede bu çaptaki ödüle aday olan başka bir Türk oyunu daha yok. Üstelik burada bir çoğumuz Warband'e yüzlerce ve hatta belki binlerce saatimizi gömdük. Oyunun bu tip bir desteği hak ettiğine inanmasam bugün burada bu haberi yapıyor olmazdım. Listedeki en güçlü aday The Witcher: Enhanced Edition olarak gözükse de Warband'in daha iyi eskidiğini düşünüyorum. Enchanced Edition her ne kadar geliştirilmiş sürüm anlamına gelse de oyunun eksikleri çok ve yapısı itibariyle hantal. Tabii ki hikayesine laf edemem, etsem çarpılırım, ama Warband'in bu ödüle daha çok yakıştığına gönülden inanıyorum. 

Mount and Blade: Warband'e destek olmak ve oy vermek için buraya tıklamanız ve açılan sayfada Warband için oy vermeniz yeterli. Steam Ödülleri'ni kazananlar 3 Ocak 2018'de belli olacak.

yilinoyunlari-link

İLGİLİ BÖLÜMLER