Kojima: Seneye Death Stranding'den Sürpriz Var

YAZAN Eser Güven

Çıkar ağzından baklayı Kojima-san

Dengeki PlayStation dergisi yıl sonlarında ünlü geliştiricilerden bir dizi röportaj yayınlıyor, yeni yıl ile ilgili düşüncelerini falan alıyor. İşte bu ünlü geliştiricilerinden biri de efsane isim Hideo Kojima ve kendisi dergiye Death Stranding ile ilgili ilginç bir açıklamada bulunmuş sevgili Oyungezerler.

"Sony daha önce hiçbir oyunun bu kadar hızlı biçimde geliştirildiğini görmediğini söyledi" diyor Kojima ve ekliyor: "2018'de herkesi şaşırtacak bir şey açıklamayı planlıyoruz".

Haydaa, bu sürpriz de ne ki şimdi? Önce Death Stranding'in müthiş bir hızla geliştirildiğini söyleyip ardından 'açıklama' falan deyince acaba oyunu yeni yıla yetiştirecekler mi diye merak ediyor haliyle insan. Ay başında yayınlanan yeni ve hayli uzun fragmanı izledikten sonra zaten heyecanımız tavan yapmıştı, şimdi bir de sürprizin ne olduğunu öğrenmek için sabırsızlanacağız.

Kojima tam bir gizem adamı, yaptığı her şeyle, söylediği her cümleyle kafalarda yeni soru işaretleri yaratmayı çok iyi beceriyor. Ama kendisini de zaten bu yüzden bu kadar sevmiyor muyuz?

İLGİLİ BÖLÜMLER