The Crew 2’nin Betasına Kayıtlar Başladı

YAZAN Mert Köse

Ubisoft'un yarış oyununu erkenden deneme fırsatı

Geliştiriciliğini Ivory Tower, dağıtımcılığını Ubisoft’un yaptığı The Crew ‘ün ilk oyunu bütün Amerika haritasına sahip olmasıyla oyuncuların ilgisini çekse de pek olumlu yorumlar almayı başaramamıştı. Haritanın devasa büyüklüğü, içinin boş olması yüzünden pek de bir işe yaramamıştı. Ancak Ubisoft oyunu terk etmeyip 2 adet geniş ek paketi yayınladı. Mayıs ayında ise serinin ikinci oyunu duyuruldu ve oyunun betasına katılabilme hakkınız var.

İlk oyunun aksine hava, deniz ve motor araçlarını da süreceğimiz The Crew 2’nin ileriki bir zamanda yapılacak betasına katılmanız için yapmanız gereken tek bir şey var. O da buradaki adrese gidip ilgili platformu seçtikten sonra sisteme kaydolmanız. Beta’ya katılma hakkı dışında artık The Crew 2 ile ilgili her türlü güncelleme de mail adresinize gelmiş olacak.

> Ubisoft La Forge İle Yapay Zeka Araştırmalarına Hız Kazandırıyor

Normalde 2017’de çıkması planlanan The Crew 2, geliştiricinin daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmak istemesinden dolayı 2018’in ikinci yarısına ertelenmişti. Oyun PS4, PC ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek. 

İLGİLİ BÖLÜMLER