Sam Leaderboard

Destiny 2'nin Yeni Genişleme Paketiyle İlgili Bilgiler Sızdırıldı

YAZAN Mert Köse

Yine mi sızdırılma haberi?

Bir yerlerden bir şeyler yanlışlıkla paylaşılsın, bir şekilde ekran görüntüsü yakalanır ve sızdırma haberleri kaçınılmaz olur. Ama ne hikmetse Destiny ile ilgili sürekli bu haberlerden duyuyoruz. Evet yine bir Destiny sızdırılma haberi daha. Bu kez de oyunun sıradaki ek paketiyle ilgili PlayStation Store’da yanlışlıkla bir paylaşım yapıldı ve ekran görüntüsünü yakalayan kişi Reddit’de paylaştı. Görüntü silinmiş durumda ancak bilgiler duruyor.

Tekrar hatırlatalım, bunlar resmi bilgiler olmadığı için gerçekteki paket farklılık gösterebilir. Gods of Mars ismindeki ek paket, Clovis Grove ve Charlemagne's Vault’unda geçecek yeni senaryo görevleri içerecek.  Ayrıca her genişleme paketinde olduğu gibi bunda da yeni silahlar, zırhlar, gear’lar bulunacak. Yeni co-op aktiviteler ve multiplayer arenaların yanı sıra Charlemagne's Remnants isminde yeni bir düşman faction’ı da oyuna eklenmiş olacak.

Charlemagne, Mars’ta tekrardan uyanır ve tarihi bir sığınakta Rasputin’i hapseder. Ölmüş olduğu sanılan Ana Bray’le beraber Charlemagne's Remnants’la savaşıp Rasputin’i özgür bırakmaya çalışacağız ve Clovis Bray’in sırlarını keşfetmeye çalışacağız. Bu senaryo Destiny’nin arka planını iyice dolduracak gibi duruyor. Sızdırılan içerik genişleme paketinin Mart ayında geleceğini söylüyor. Yakın zamanda resmi duyuru da gelecektir.