Assassin's Creed: Origins İlk Genişleme Paketi The Hidden Ones'la Bizi Romalılarla Kapıştıracak

YAZAN Utku Çakır

Origins'den birkaç yıl sonrasını anlatacak.

 Assassin’s Creed: Origins’e gelen irili ufaklı bedava içerik ve yamaların ardından, sahneyi artık assolistliere bırakma zamanı geldi.

The Hidden Ones genişleme paketi, Origins’e yeni bir bölge ekleyip seviye sınırını 40’dan 45’e çıkaracak. Bizi Origins’in hikâyesinden birkaç yıl sonrasına götürecek pakette Roma askerleriyle kapışacağız. The Hidden Ones aynı zamanda yanında bedava birkaç ekstra içerik daha getirmeye hazırlanıyor.

Genişleme paketinin şerefine oyuna eklenecek yeni görevi herkes oynayabilecek. Heka sandıklarına geçen aylarda satışa sunulan eşya paketlerinden silah ve zırhlar eklenecek. Ayrıca kullanmadığınız kostümleri dokumacı dükkanlarında satabileceğiz.

The Hidden Ones, Origins’e gelecek son genişleme paketi değil. Mart ayında yayınlanacak The Curse of Pharaohs ile Bayek “ünlü Mısır yaratıkları” ile kapışacak.

Assassin’s Creed: Origins, OGZ Online okurlarının 2017’deki en iyi aksiyon oyunu seçimiydi. Ödül sayfasına göz atmak için buraya; incelemesini okumak için de buraya tıklayabilirsiniz.