GTA Online’ın Yeni Arabası Artık Los Santos’un En Hızlısı

YAZAN Mert Köse

Üstelik çok da pahalı değil

Biz Red Dead Redemption 2’yi konuşup duralım, Rockstar GTA Online’a devamlı olarak yeni içerik çıkarmaya devam ediyor. Şirket kendi internet sitesinde, yaptığı ilk güncellemenin detayını paylaştı.

Duyuruda öncelikle 2017 yılının, özellikle aralık ayındaki oyuncu fazlalığıyla beraber GTA Online’ın en büyük yılı olduğu belirtilmiş. 2018 senesi içerisinde de sürekli yeniliklerin devam edeceğini belirten firma, bu senenin ilk yayınlanan güncellemesini bir araba üzerinden yaptı. Lampadati Viseris isimli araba artık Los Santos’un en hızlı arabası.

Saatte 235.7 kilometreye çıkan Lampadati Viseris’in ön farının orada iki adet de makineli silah bulunuyor, oldukça da hoş görünüyor. Aracın genel görünümü de bana 1980’lerdeki Ferrari’leri anımsattı. Araçta ayrıca V8 motoru olduğunu da ekleyelim.  Viseris’i Legendary Motorsports’da 875.000 dolara alabilirsiniz.

Ayrıca 15 Ocak’a kadar yapacağınız Lester Crest’in görevlerinde çifte GTA $ ve RP kazanacaksınız. Araba zırhları, ön farlar, neonlar, süspansiyon ve turbo gibi materyaller de yine bu tarihe kadar %25 indirimli olacak. Tam liste için duyuruya bakabilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER