Call of Duty: WWII DLC’si The Resistance’ın Yeni Fragmanı Zombi Hikayesine Odaklanıyor

YAZAN Mert Köse

Hikaye kaldığı yerden devam ediyor

Call of Duty: WWII’nin ilk DLC’si The Resistance’ın içerisinde bulunacak olan Nazi Zombies hikayesinin devamı Nazi Zombies: The Darkest Shore’la ilgili bir fragman yayınlandı.

Hikaye kaldığı yerden, Mittelburg faciasının ardından günler sonra devam ediyor. Marie, Drostan, Olivia ve Jefferson Doktor Peter “Glucksbringer” Straub’un nerede olduğuyla ilgili bir bilgi alıyorlar ve Almanya’nın kuzeyinde bulunan bir adaya doğru yola koyuluyor. Fragmanda da kahramanlarımızın, Undead’lerle dolu bu sisli adadaki mücadelesini görüyoruz. Kahramanlar sadece Undead’lerle mücadele etmeyecek, ayrıca havadan ve denizden Nazi güçleri de adayı koruyacak. 

The Resistance DLC’sinde üç adet yeni harita bulunacak. Bunlar Anthropoid (Prag, Çekoslavakya), Occupation (Resistance remake, Alman askerleri altında Paris), ve Valkyrie (Masurian Woods, Doğu Prusya). Ayrıca, Operation Intercept isimli yeni bir War mode da ek paketle beraber gelecek. Amacımız trenle götürülen esir Resistance savaşçılarını kurtarmak olacak.

The Resistance ek paketi 30 Ocak’ta PS4 için çıkacak. 30 gün sonrasında ise, yani 28 Şubat’ta Xbox One ve PC için de çıkmış olacak.