BİM'den Bir PlayStation 4 Kampanyası Daha - Bu Sefer FIFA 18 İle Birlikte

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Hem de PS4 Slim ve FIFA 18 hediyeli!

 Star Wars kampanyaları ve ucuz fiyata sattığı teknolojik ürünlerle zaman zaman biz oyunseverleri şaşırtmayı başaran BİM, bir kez daha ucuza PlayStation 4 satmaya hazırlanıyor. 

19 Ocak'ta BİM'lerde satışa sunulacak olan PlayStation 4, Slim yani ince model olacak. PS4 Slim ile birlikte bir tane oyun kodu geliyor ve konsol iki yıl boyunca garantili olacak. BİM'in satacağı PS4 Slim'lerin garantisi Sony Eurosia kapsamında değil ne yazık ki. Bu PlayStation 4 ile birlikte 14 günlük PSN Plus üyeliği de denemeniz için ücretsiz. Paketin içerisindeki en dikkat çekici detaysa (tabii PS4'ün kendisi hariç) FIFA 18! 

Tabii ki daha ucuza PS4 bulabilirsiniz ve FIFA 18 de PlayStation Store'da "Ocak İndirimleri" kapsamında %61 indirimle 104 TL'ye kadar ucuzlamış durumda. Ancak kampanya yine de gerek güvenilir bir garanti sunması, gerekse parça pinçik uğraşmayı kenara atıp kutulu bir sürüm verdiği için daha avantajlı duruyor açıkçası. World, Bonus ve Axess kartlarına altı aya varan taksit imkanları da sunuyorlar.

playstation

PlayStation 4'ün 2018'i dolu dolu geçireceğini biliyoruz Oyungezerler. Bu sebeple planlarınızda bir PS4 edinmek vardıysa bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Tabii her zaman olduğu gibi başka yerlerde daha ucuz ve size uygun kampanyalar olabilir. Bu sebeple araştırmanızı iyi yapın derim. Neticede oynamayacağınız bir oyunu da almak istemezsiniz. Temiz ikinci elin de her zaman bir seçenek olduğunun altını çizeyim. 

İLGİLİ BÖLÜMLER