Black Desert Online'a Suikastçı Sınıfı ve World Boss Eklendi

YAZAN Cengizhan Kervancı

Hızlı, sessiz ve güçlü!

Eğer oyunda hızlı ve ani hasar vermekten keyif alıyorsanız Suikastçı (Kunoichi) sınıfı tam size göre. Sislerin arasından, istediği anda gözden kaybolup, şimşek hızında kılıçların verdiği hasarlar ile rakiplerinize korku dolu dakikalar yaşatabilirsiniz. Kunoichi, Black Desert'ın sessiz ve derinden gelen hayaletidir. Sis bombaları ve özel yetenekleriyle düşmanı kontrol eder, hareketlerini kısıtlar. Bu nedenle savaş alanlarında oldukça fazla tercih edilen karakterlerden birisi.

Suikastçı sınıfı, ninja sınıfında olduğu gibi saldırı gücünün yüksekliğini düşük zırh kapasitesi ile nötrlüyor diyebiliriz. 

Yeni sınıfa özel etkinlikte oyunda yerini aldı. 1 Şubat tarihine kadar sürecek etkinlikte belirli seviyelere ulaştığınızda farklı farklı ödüller sizi bekliyor. Etkinlik ödüllerini ve gerekli seviyeleri aşağıda görebilirsiniz. 

odul-1

odul-2

odul-3

Yeni sınıf ile birlikte oyuna uzun zamandır beklenen World Boss Kzarka eklendi. Bu arkadaşımız ise Serendia Tapınağı'nın derinliklerinde bizleri bekliyor olacak. Boss'u yendiğiniz takdirde Kzarka Silahı adlı eşyayı düşürmüş olacaksınız. Bu eşya ile +3 Beceri Hızı ve Saldırı Hızı, Yüksek AP ve 2 adet sokete sahip olacaksınız. 


Tüm Black Desert oyuncularına şimdiden kolaylıklar.

 

İLGİLİ BÖLÜMLER