YAZAN Billur Dalak

Sıra Black Widow'a geldi!

Kadın süper kahraman filmlerine bir yenisi ekleniyor! Avengers ekibinin vazgeçilmez üyelerinden birine dönüşen Black Widow filmi için çalışmalar sonunda başladı.

Scarlett Johansson’ın canlandırdığı Black Widow, Marvel’ın en sevilen karakterleri arasında yer alıyor. Gizemli geçmişi, neredeyse insanüstü kabul edilebilecek dövüş yetenekleri, Iron Man 2’den bu yana geçirdiği değişim fazlasıyla ilgi çekici. Buna rağmen hala solo Black Widow filmi izleyememiş olmamız gerçekten büyük bir kayıp. Sonunda Marvel bu noktadaki açığını kapatmak üzere harekete geçti. Son iddialara bakılırsa senaryoyu kaleme alması için Jac Schaeffer ile anlaşma sağlandı. Öte yandan Marvel’ın Scarlett Johansson ile nasıl bir film istediğine dair görüşmelere başladığı ifade ediliyor.

Wonder Woman’ın beyaz perdede elde ettiği başarının ardından yakın gelecekte daha fazla kadın süper kahraman filmi göreceğimize inanıyorum. Uzun zamandır ertelenen Black Widow solo filmi de bunun en somut kanıtlarından biri. Henüz resmen duyurulmayan bu projenin ne zaman vizyona gireceği ise henüz belli değil. Tahminler 2020 senesinden yana. Fakat neler olacağını görmek için önce Avengers Infinity War’un izleyici karşısına çıkması gerekiyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER