Green Lantern Corps Filminin Akıbetini David S. Goyer Bile Bilmiyor

YAZAN Baran Köse

Şaşırdık mı?

Geçtiğimiz yıl Warner Bros.'un Batman Begins ve Man of Steel'ın senaristi David S. Goyer'in kaleme alacağı bir Green Lantern Corps filminin çekileceğini öğrenmiştik. Hatta daha sonra David S. Goyer'in filmin yönetmeni olabileceği dedikodularını da duymuştuk.

Ne yazık ki çok uzun bir süredir Green Lantern Corps hakkında tek bir kelime edilmedi, hatta Comic-Con panellerinde adı bile geçmedi. Yeni dizisi Krypton'un basın tanıtımı sırasında dizinin senaristliğini ve yapımcılığını yapan David S. Goyer ile röportaj yapan IGN, Green Lantern Corps filmini sorduğunda Goyer çok enteresan bir cevap verdi.

"Green Lantern Corps filmi hakkında hiçbir fikrim yok. Zaten şu an DC filmleri ve sinematik evreninde olan bitenler hakkında kimin bir fikri var ki? Şu an her şey gözden geçiriliyor ve yeniden değerlendiriliyor"

Unutmayın, bu cevabı veren kişi Green Lantern Corps filminin senaristi ve yapımcısı ve muhtemel yönetmeni. Kendisi Warner Bros. ile oldukça içli dışlı biri ve Batman Begins'ten beri neredeyse her filmde bir şekilde adı geçiyor. Daha yeni Superman'in memleketi Krypton'u anlatan bir dizi çekti. O bilmeyecekse kim bilecek? Elbette bildiği şeyler vardır fakat basına açıklamak istemiyordur. İlerleyen zamanlarda Warner Bros'un DC cephesinde çok büyük, radikal kararlar alınacak. Ve bu kararlar eşliğinde yeni bir harita çizilecek.

İLGİLİ BÖLÜMLER