YAZAN Cengizhan Kervancı

Dünyada bir ilk daha bizlerle!

Asusdünyada ilk kulaklıktan kulaklığa RGB uyumu, PUBG için optimize edilmiş (ayak, silah ve araç sesleri), 7.1 ses sistemi, dijital mikrofonu ve dokunmatik kontrol tuşları olan kulaklığını tanıttı.

ROG Strix Fusion 500, daha gerçekçi bir ses için Hi-Fi ESS 9018 dijital-analog dönüştürücü ve 9601 amfi barındırıyor, buna ek olarak 50mm'lik ASUS Essence sürücüler, özel hava geçirmez odacık teknolojisi ve 7.1 sanal surround ses sağlıyor. Kulaklığı kullanırken ise 16.8 milyon renk kombinasyonu ve dört ön ayarlı aydınlatma efektini seçebilirsiniz.

Fusion 500'ün en yeni özelliği ise Mobil cihazınızın Bluetooth özelliğini açıp ve ürüne bağlandığınızda, özel bir uygulama ile diğer Fusion 500 kulaklıklara bağlanıp dilediğiniz ayarları yapabilirsiniz. Bu sistem ise özellikle turnuva alanlarında oldukça iş kolaylaştırıcı bir durum.

asus-fusion-500

Fusion 500 ile birlikte geliştirilen yeni bas sistemi ve hava geçirmeyen tasarımı ile sesleri çok daha net bir şekilde duyabileceksiniz. Dokunmatik alanları sayesinde ise kullanım oldukça kolay bir hale geliyor.

fusion-500-dokunmatik

Ürünü özellikle eSpor sahnelerinde sık sık göreceğiz gibi duruyor. Ürün fiyatı ise henüz belli değil.