Dedikodu: Tom Holland Venom'un Setinde Gözüktü

YAZAN Baran Köse

Lütfen gerçek olsun lütfen!

Venom gerçekten enteresan bir gelişme süreci içerisinde. Filmde Örümcek Adam'ın olmayacağı söylenmesine rağmen herkes filmin başarılı olacağı şeklinde fikir belirtiyor. 

Bugüne kadar sürekli Örümcek Adam'ın olmayacağı söylenmesine rağmen CBR'ın yaptığı habere göre Collider Heroes'dan Jon Schnepp Venom filminin setinde bir süre konuk olarak bulunmuş. Ve bu süre içerisinde Tom Holland 2 gün boyunca setteymiş. Söylenene göre filmde Peter Parker yer alacak! Evet, doğru duydunuz. Tom Holland, eğer dedikodu doğru ise, Venom filminde yer alacak. Fakat Örümcek Adam olarak değil, kendi olarak yani Peter Parker olarak. Tom Hardy ve Tom Holland arasındaki yaş farkını göz önüne alırsak nasıl bir ilişkileri olacak tahmin etmek çok zor. Fakat Peter Parker sayesinde Venom yola gelecekse işte o zaman film gerçekten harika olacaktır. Ve bir diğer güzel haber de Venom'un MCU'da yer alacağının kesinleşmesi!

Gerçekten çok güzel gelişmeler bunlar. Venom filmini heyecanla bekliyordum şu an daha da heyecanlandım evde dans etmeye başladım. Gidip Venom ve Örümcek Adam figürlerimi seveyim biraz...

İLGİLİ BÖLÜMLER