Venom'un Çekimlerinin Bittiğini Tom Hardy Duyurdu

YAZAN Billur Dalak

Filme dair bildiklerimiz o kadar az ki...

Başrolünde Tom Hardy'i izleyeceğimiz Venom filminin çekimleri tamamlandı. Hakkında çok az şey bildiğimiz yapım 2018'in sürpriz yumurtalarından biri olacak gibi görünüyor.

Sony'nin beyaz perdeye taşıdığı bu hikaye Spider-Man'den bağımsız bir Venom olarak lanse edildi. Tom Hardy, Eddie Brock rolüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Michelle Williams da onun eski eşi Anne Weying'i canlandırıyor. Filmin yönetmenliğini ise Zombieland ile tanınan Ruben Fleischer üstleniyor. Tüm bunların yanında filmin altı bölümlük Lethal Protector hikayesine dayandığını biliyoruz. Bir de geçtiğimiz günlerde Tom Holland'ın Venom setini ziyaret edip çekimlere katıldığı iddia edildi. Fakat bu haberlerin doğruluğundan henüz emin değiliz. Özetle şimdiye kadar paylaşılan detaylara baktığımızda Venom'a dair bildiklerimiz oldukça az.

Buna rağmen Venom filminin çekimleri çoktan tamamlandı. Bu önemli gelişme Tom Hardy'nin Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla ortaya çıktı. Daha tam olarak neyi konu ettiğinden bile emin olamadığımız film 5 Ekim'de vizyona girecek. Umuyoruz ki heyecanlı bekleyişimize de değecek.

venom-set-big

 

İLGİLİ BÖLÜMLER