Call of Duty: WW2'nin Yeni Zombilerini 4K Oynanış Videosuyla Görmek İster Misiniz?

YAZAN Eser Güven

Zombi dediğin öldürmek içindir

Activision ve Sledgehammer Games'in Call of Duty: WW2'si ilk büyük DLC genişleme paketine kavuştu. Paketin ismi The Resistance ve bu pakette The Darkest Shore isminde yeni bir de Call of Duty Zombies haritası bulunuyor. The Darkest Shore'da kendimizi sisli bir adada buluyoruz ve birbirinden renkli karakterlerle zombi sürülerine karşı hayatta kalmaya çalışıyoruz.

The Darkest Shore'daki olaylar Mittelburg felaketinin birkaç gün sonrasında geçiyor, kahramanlarımız Doktor Straub'un Almanya'nın kuzeyindeki bir adada saklandığını öğreniyorlar. Bu sislerle kaplı adayı Luftwaffe ve Kriegsmarine'in koruduğu yetmiyormuş gibi her yer zombilerle de dolu.

> Activision'ın CEO'su Eric Hirshberg Görevinden Ayrıldı

IGN yeni ve korkutucu zombi türleriyle dolu olan bu haritanın ilk 15 dakikalık oynanış görüntülerini 4K kalitesinde yayınladı. Bu haritanın oynamaya değer olup olmadığını görmek istiyorsanız siz de aşağıdaki videoyu seyredebilir ve karşılaşacaklarınız hakkında fikir elde edebilirsiniz.

Activision'ın Sony ile olan anlaşması kapsamında The Resistance DLC'si ilk olarak PlayStation 4 için yayınlandı. The Resistance PC ve Xbox One için ise daha sonraki bir tarihte yayınlanacak. Genişleme paketinde üç yeni çok oyunculu haritaya ek olarak Operation Intercept isminde yeni bir savaş modu görevi de bulunuyor.