World of Warcraft’ın Yeni Ek Paketi Battle of Azeroth Bu Yaz Geliyor

YAZAN Mert Köse

Ön siparişler de açıldı

World of Warcraft’ın 2017 yılında BlizzCon fuarında duyurduğu ek paket Battle of Azeroth’u bu yaz oynanabilir olacak. Paket yüksek denizlerde kaybolmuş iki ada olan Zandalar ve Kul Tiras’da geçiyor. Paket ayrıca yenilenmiş PvP savaşlarla beraber geliyor. Yeni sistem Dungeon and Dragonstaki gibi Ada Seferi üzerine olacak. Blizzard aynı zamanda PvP odaklı sunucuları da tamamen kaldırarak daha iyi bir sistem üzerinden gidecek.

Ek paketin çıkmasına daha var ama Blizzard ön sipariş yapmamız için güzel teşvikler sunmayı unutmuyor. Ön sipariş yapan oyuncular hemen şimdi Allied Race olarak oynayabilecekler.  Allied Race’in her bir factionı için görece daha fazla grinding yapacaksınız; ancak bir kez yaptıktan sonra yeni karakter açtığınızda özgün görünüşüne sahip olacaksınız, tabi önce 20. levelde olmanız gerekiyor.

Ek paketin standart sürümü fiyatı 50 dolar olarak belirlenmiş.  Bu sürümü aldığınız takdirde oyun sizi Legion’un sonundan başlatıyor. 70 dolarlık Deluxe sürümünü aldığınızda ise çeşitli kozmetik ürünlere sahip oluyorsunuz. Bu kozmetiklerden bazıları Blizzard’ın diğer oyunlarında kullanılabilir durumda. Oyunun beta sürümünün ise ne zaman başlayacağı henüz belli değil; ancak kayıtlar başlamış durumda.

İLGİLİ BÖLÜMLER