Red Dead Redemption 2'nin Çıkışı Ertelendi Ama Bu Sefer Tarih Kesin

YAZAN Eser Güven

Oyunun çıkışı azıcık gecikecek ama tarih kesin

Red Dead Redemption 2'nin Haziran ayı içerisinde çıkmasını bekliyorduk ama Rockstar'ın az önce yaptığı açıklamaya göre biraz daha beklememiz gerekecek. Stüdyo, Red Dead Redemption'ın Ekim ayında çıkacağını duyurdu.

"Red Dead Redemption 2'nin 26 Ekim 2018'de çıkacağını duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu gecikme yüzünden hayal kırıklığına uğrattığımız herkesten özür dileriz. Oyunu daha önce yayınlamayı ummuş olsak da son dokunuşlar için biraz daha zamana ihtiyacımız oldu."

"Sabrınız için içtenlikle teşekkür ediyor ve oyunu oynadığınız zaman bu beklemeye değdiğini düşünmenizi umuyoruz. Bu esnada lütfen oyundan yayınladığımız yeni ekran görüntülerine göz atmayı unutmayın. Önümüzdeki haftalarda oyunla ilgili bir çok bilgi paylaşacağız."

Artık elimizde kesin bir çıkış tarihi olduğuna göre gün saymaya başlayabiliriz sevgili Oyungezerler. Sizin de aşağıda göreceğiniz gibi yeni ekran görüntüleri de cidden enfes görünüyor.

Rockstar'ın yaptığı açıklamaya Rockstar Games'in resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.Rockstar, Red Dead Redemption 2'nin PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağını duyurmuş olsa da oyunun PC için de çıkmasını umuyoruz.