YAZAN Mert Köse

Bohemya vs Roma

Kingdom Come: Deliverance’ın çıkmasına şunun şurasında 11 gün kaldı Oyungezerler. 13 Şubatta çıkacak realistik RPG oyunuyla ilgili yeni bir video daha yayınlandı. Bu kez senaryodaki önemli noktaları izliyoruz videoda. Oyunun senaristinin Mafia 2’nin yazarlarından Daniel Vavra olmasını düşündüğümüzde beklentimiz hayliyle yükseliyor.

Henry isimli bir demirciyi kontrol edeceğimiz oyunda Kutsal Roma İmparatorluğu’nun askerleri karakterimizin köyünü yağmalamış ve yakmıştır. Henry, ailesini kaybettiği bu faciada kendisine intikam alma sözü vermiştir. Ancak sadece intikam değil, hayatta kalan diğer insanları da korumaya çalışmaktadır. 

> Kingdom Come: Deliverance’ın 16 Dakikalık Yeni Videosu Açık Dünyaya Odaklanıyor

Gerçekçi bir dövüş yapısı ve stratejik ilerleme imkanı sunan ana/yan görevleriyle de öne çıkan Kingdom Come: Deliverance PS4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Çekyalı geliştirici Warhorse oyunun Denuvo koruma sistemini kullanmadığını ve oyunda herhangi bir mikro-ödeme sisteminin bulunmayacağını söylemişlerdi. Oyunun Steam fiyatının da 89 ₺ olduğunu hatırlatalım.

İLGİLİ BÖLÜMLER