Far Cry 5'in Çılgın Season Pass İçeriği Belli Oldu - Far Cry 3 Geri Dönüyor

YAZAN Utku Çakır

Hikâye fragmanı da çok güzel gözüküyor.

 Far Cry 5, 27 Mart’ta raflardaki yerini alacak. Ben de Ömer’le birlikte oyunu GIST 2018 basına özel oynama seansında deneme fırsatına sahip olmuştum. Ana hikâyeyi göstermeseler de, açık dünyada geziş ve oynanış mekanikleri, özellikle de çatışmalar ve silah kullanımı çok hoşuma gitti.

Ubisoft, Mart ayına damgasını vurmasını beklediği Far Cry 5 için yeni bir hikâye fragmanı yayınladı ve çıkacak season pass’in detaylarını açıkladı. Aşağıda göz atabileceğiniz fragman, artık alıştığımız “hafiften çatlak Far Cry yan karakterleri,”  konseptini devam ettiriyor.

Oyun için açıklanan season pass’de ise birçok fantastik içerik var. Far Cry 3’ün stand-alone DLC'si Blood Dragon benzeri çılgın olacaklarını düşündüğüm üç farklı DLC beni bir hâyli heyecanlandırdı.

Hours of Darkness DLC'sinde Vietnam'a geri dönüp Viet Cong askerleriyle kapışacağız. Dead Living Zombies, adından anlaşılacağı üzere zombi temalı bir DLC olacak. Lost on Mars da ise, Mars'a çıkıp bir sürü eklembacaklı öldüreceğiz.

Season pass ayrıca Far Cry 3’ü de yanında getirecek. 2012’de piyasaya sürülen ve bizi psikopat Vaas’la tanıştıran Far Cry 3, PC’nin yanında da şimdi de PS4 ve XB1’a konuk olacak. Far Cry 3, Far Cry 5’in çıkışından birkaç hafta sonra ayrıca satın alabileceksiniz.