Deadpool 2'den Flashdance Göndermeli Yeni Görsel Geldi

YAZAN Billur Dalak

Super Bowl'da tanıtım çıkmadı ama işte telafisi!

Beyaz perdenin en haylaz kahramanı olan Deadpool yakında yeni bir macerayla karşımıza çıkacak. Geri sayım devam ederken Ryan Reynolds eğlenceli bir görseli hayranlarla paylaştı.

Aslında haziran başında izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Deadpool 2'nin vizyon tarihi tam iki hafta öne alınmıştı. Bu değişiklik sebebiyle tanıtım çalışmaları ufak ufak başlıyor. Normalde kahramanımızı Super Bowl 2018'de ufak bir tanıtımla görmeyi umuyorduk ama beklediğimiz olmadı. Onun yerine Flashdance göndermeli keyifli bir görselle karşı karşıyayız.

deadpool-gorsel-big

Gezeve kahramanımız paylaşılan yeni görselde Flashdance'in efsaneleşmiş dans hareketini yaparken görülüyor. Fakat bu karede su yerine altında rengi kovanların altında poz veriyor. Görselde sadece filmin yeni vizyon tarihi yer alıyor. Ryan Reynolds'ın paylaşımında ise "Tutkunuzu alın ve onu gerçeğe dönüştürün" sözleri dikkat çekiyor.

Cable ve Domino ile tanışacağımız Deadpool 2, 18 Mayıs'ta izleyici karşısına çıkacak. Bakalım kahramanımızın bu macerasını ilki kadar beğenecek miyiz? 

İLGİLİ BÖLÜMLER