Avengers Infinity War Tanıtımında Iron Man'in Hayranlık Uyandıran Yeni Zırhı

YAZAN Billur Dalak

Birkaç saniye görünüyor ama hayran bırakıyor!

Mayıs ayında izleyici karşısına çıkacak olan Avengers Infinity War'dan yeni detaylar gün yüzüne çıkmayı sürdürüyor. Son olarak Super Bowl 2018'de gösterilen 30 saniyelik tanıtımda Iron Man'in yeni zırhıyla boy gösterdiği ortaya çıktı.

Aslında Avengers Infinity War setinden paylaşılan fotoğraflar yeni bir zırh göreceğimize işaret ediyordu. Fakat paylaşılan tanıtımda değişikliğin sadece tasarımla sınırlı kalmadığı anlaşıldı. Daha önce Black Panther fragmanında gördüğümüz teknolojiye Iron Man'in yeni zırhında da yer veriliyor. Tony Stark bu kez nano teknolojiden faydalanıyor. Böylece zırhını kimseye fark ettirmeden yanında taşıması mümkün oluyor. İhtiyaç duyduğu zamanlarda ise her parçanın bir araya gelişini beklemesi gerekmiyor. Çünkü zırh yavaş yavaş vücudunu kaplıyor. Özetle Tony Stark'ın Wakanda teknolojisini kullandığını anlıyoruz.

iron-man-yeni-zirh-big

Şimdiye kadar paylaşılan detaylara bakılırsa Wakanda'da bilimsel gelişmelerden bahsedildiğinde akla T'Challa'nın kız kardeşi Shuri geliyor. Black Panther kostümünde de kullanılan teknolojinin 16 yaşındaki Shuri tarafından geliştirildiği biliniyor. Tony Stark'ın ondan ne zaman ve ne şekilde yardım aldığı ise şimdilik belirsiz. Tüm bu sorularımızın 4 Mayıs'tan itibaren cevaplanmasını umuyoruz.

İLGİLİ BÖLÜMLER