YAZAN Billur Dalak

E peki Venom nerede?

Çekimleri büyük bir gizlilikle gerçekleştirilen, izleyicileri iyice meraklandıran Venom filminden ilk fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Neredeyse iki dakika uzunluğundaki tanıtım olabildiğince az ipucu vermeye odaklanmış gibi görünüyor. Üst ses olarak yer alan Eddie Brock herkesin bir değişim geçirdiğinden bahsediyor. Kimileri sevdiği birini kaybediyor, kimileri kaza geçiriyor. Sonuç olarak eskiden olduğumuzdan farklı bir insana dönüştüğümüze değiniyor. Elbette onun dönüşümü sıradan insanlardan farklı oluyor. Venom'un hayatına girmesiyle her şey alt üst oluyor. Fakat paylaşılan bu fragmanda Venom'u görmek mümkün olmuyor. Aksine bol bol Tom Hardy'nin ensesine bakıyoruz.

Nasıl olacağını merak ettiğimiz filmin yönetmenliğini Zombieland ile tanıdığımız Ruben Fleischer üstleniyor. Tom Hardy kahramanımız Eddie Brock'a hayat veriyor. Ona Michelle Williams, Riz Ahmed, Jenny Slate, Scott Haze ve Woody Harrelson eşlik ediyor. 5 Ekim'de vizyona girecek filmin pek de heyecan yaratmayan ilk tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER