YAZAN Billur Dalak

Çok az kaldı çok!

Alicia Vikander'in başrolü üstlendiği Tomb Raider için geri sayım devam ediyor. Bekleyişimiz devam ederken heyecan uyandıran bu film için iki yeni poster paylaşıldı. Her ikisinde de Lara yoluna çıkacak herkesi alt edebilecek gibi görünüyor!

Hatırlatmak gerekirse bu filmde 21 yaşındaki Lara Croft ile tanışacağız. Bisikletli kurye olarak çalışıp sıradan bir hayat sürmeye çalışan kahramanımızın zihnini kurcalayan önemli bir konu var. O da babasının gizemli bir şekilde kaybolması. Babasının geçmişini araştırmaya karar veren Lara onun izini Japonya'ya kadar sürüyor. Büyük engelleri göze alarak gizemli bir adaya ulaşıyor. Böylece kendini hiç beklemediği bir tehlikenin ortasında buluyor. Biz de çoktan tanıyıp sevdiğimiz Lara Croftâ dönüşmesine şahit oluyoruz.

tomb-raider-poster-1-big

Başrolde oyunseverleri ikiye bölen Alicia Vikander yer alıyor. Ona Dominic West, Daniel Wu ve Walton Goggins gibi isimler eşlik ediyor. Karmaşık beklentiler içinde olduğumuz Tomb Raider, 16 Mart'ta vizyona girecek. Posterler ise bolca aksiyon vadetmenin ötesine geçemiyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER