YAZAN Cengizhan Kervancı

İster kablolu, ister kablosuz kullanın.

Asus'un oyuncular için hazırladığı ROG Gladius II ergonomik yapısı ile ön plana çıkıyor. Üç farklı bölgesinde neredeyse sonsuz renk aralığında ASUS Aura Sync RGB aydınlatma; kolay takılan soket tasarımıyla 50 milyon tıklama ömrüyle dayanıklı Omron anahtarları kolayca değiştirebilme imkanı sunuyor. En büyük artılarından birisi ise kablolu veya kablosuz kullanım tercihini size bırakıyor olması.

Gladius II'nin gelişmiş 12000 DPI optik sensörü ve maksimum hassasiyette atışlar için DPI hedef butonu bulunuyor. Bu da özellikle FPS oyunlarda rakiplerinizden üstün olmanızı sağlayan etkenlerden birisi. 

Farenin ön plana çıkan özelliği ergonomik yapısı demiştik. Bu yapı ise farklı fare kullanım stillerinde bile en iyi performansı vermek için tasarlanmış tuşlar ile yüzey kalitesinden geliyor.

Çoğu oyuncu faresinde olmayan bir diğer özellik ise değiştirilebilir anahtarların olması. ROG Gladius II'nin tıklama direncini arttırabilir/azaltabilir veya kırık/bozulmuş anahtarları değiştirerek kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Eğer sizde bir oyuncu faresi almayı düşünüyorsanız bu ürüne bir şans verebilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER