YAZAN Billur Dalak

Biten sözleşmeler vedaların habercisi olabilir mi?

The Walking Dead'in hikayesinin dokuzuncu sezonla devam edeceği bir süre önce kesinlik kazandı. Bunun ardından yeni bir belirsizlik başladı: Hangi oyuncular gelecek sezonda da diziye yer alacak?

Tahmin edebileceğiniz üzere her yapımda vazgeçilmez görülen bazı karakterler bulunuyor. The Walking Dead için de Rick Grimes önemli bir isim. Dolayısıyla Andrew Lincoln ile anlaşma çoktan sağlandı. Üzerine Daryl'a hayat veren Norman Reedus'un da imza attığı biliniyor. Fakat Maggie Greene karakteriyle tanıyıp sevdiğimiz Lauren Cohan için gelecek belirsiz görünüyor.

Söylentilere bakılırsa The Walking Dead ile iyice ünlenen oyuncuya pek çok yeni proje için teklif geliyor. Önümüzdeki yayın döneminde ekrana gelecek bu projelerde başrol olması mümkün görünüyor. Bu da kazancını artırmasına imkan tanıyor. Yine de Lauren Cohan yoluna Maggie ile devam etmek istiyor gibi görünüyor. Ekip ile masaya oturan oyuncunun daha iyi koşullar talep ettiği ve erkek rol arkadaşlarıyla aynı seviyeye ulaşmak istediği ifade ediliyor. Fakat AMC onun beklentilerini karşılayamazsa sezon finalinde Maggie'ye veda etmemiz söz konusu olabilir. Geleceğin nasıl şekilleneceğini ise zaman gösterecek.

İLGİLİ BÖLÜMLER