Game of Thrones 8. Sezon Çekimlerinden Heyecanlandıran Görüntüler

YAZAN Billur Dalak

Fotoğraflar "acaba neler olacak?" dedirtiyor

Gelecek sene ekranlara dönecek olan Game of Thrones'un sekizinci sezon çekimleri devam ediyor. Bu süreçte setten pek çok fotoğraf  internet ortamlarına düştü fakat bunların içinden bizi en fazla heyecanlandıran sonuncusu oldu.

got-1-big

Hatırlarsanız geçtiğimiz sezon finalinde Jon Snow zor koşullar altında bir ak yürüyen yakalamış ve King's Landing'e getirerek ufak bir şov yapmıştı. Bu sayede herkesin ak yürüyen tehlikesine karşı bir araya gelmesini amaçlamıştı. Cerseli Lannister da destek vereceğine söz vermişti. Fakat Jaime Lannister'a sarf ettiği sözlerden hiç böyle bir niyeti olmadığını anlamıştık. 

got-2-big

Paylaşılan set fotoğraflarında Jon Snow ve Cersei Lannister'ın yeniden bir araya gelişine şahit oluyoruz. King's Landing setindeki bu görüntülerde iki karaktere Samwell Tarly eşlik ediyor. Ak gezenlerin Duvar'ı aşmasından sonra ilk olarak Winterfell'e saldırması bekleniyor. Lannister desteği olmadan oradaki herkesi zor günler bekliyor. Jon ve Cersei yüzleşmesinin de bu mücadeleden sonra gerçekleşeceği tahmin ediliyor. Düşmanlarını ölüme terk eden Cersei'nin sonunun gelmesi de uzun sürmeyecek gibi görünüyor. 

Elbette bu sahnede tam olarak ne yaşandığını görmek için sekizinci sezonun başlamasını beklemek gerekiyor. Altı bölümlük final sezonu için ise 2019'a kadar sabretmemiz şart gibi görünüyor.

İLGİLİ BÖLÜMLER