YAZAN Billur Dalak

Neler oluyor neler!

Deadpool filmiyle adını duyuran Tim Miller'ın yeni bir X-Men karakterini beyaz perdeye taşımak için çalışmalara başladığı bir süre önce belli olmuştu. Şimdi bu projenin senaryosunu Marvel'ın efsanevi isimlerinden Brian Michael Bendis'in yazacağı ortaya çıktı.

Hatırlarsanız Tim Miller Deadpool'da ortaya koyduğu çalışma ile büyük takdir toplamıştı. Fakat buna rağmen ikinci filmin yönetmenliğini üstlenmeme kararı almıştı. Fakat ayrılık kararı onu çok uzağa götürmedi. Deadpool'un ardından bir başka X-Men karakterini sinemaya aktaracak.

Bazı kaynaklar onun Kitty Pryde solo filmini yöneteceğini söylüyor. Bazıları ise 143 kod adlı projenin Jason Stryker'a işaret ettiğini düşünüyor. Filmin kimin etrafında şekilleneceği belirsizliğini koruyor ancak senaryoyu yazacak isim belli oldu. Geçtiğimiz aylarda Marvel'dan DC'ye tranfer olarak adından söz ettiren Brian Michael Bendis bu kez X-Men dünyasına el atacak. Filmde kimlerin rol alacağı, çekimlerin ne zaman başlayacağı ise belli değil. Ancak şimdiden bu ikiliden şaşırtıcı bir proje beklediğimizi söyleyebiliriz.

 

İLGİLİ BÖLÜMLER