Biomutant’ta İstemediğiniz Kadar Karakter ve Silah Özelleştirmeleri Yapabileceksiniz

YAZAN Mert Köse

Oyunun baş şefi video ile açıklama yaptı.

101’in geliştiriciliğini, THQ Nordic’in dağıtımcılığını yaptığı Biomutant, PC Gamer’ın düzenlediği PC Gamer Weekender etkinliğinde yer aldı. İlk kez oynanabilir olan oyunla ilgili geliştirici ekibin stüdyo şefi Stefan Ljungqvist karakter ve silah özelleştirmesi ile ilgili çeşitli bilgiler verdi.

Rakunumuzun görünümünü özelleştirmenin çok çeşidi mevcut. Bu özelleştirmeler ayrıca karakterimizin bazı istatistiklerini de değiştirecek. Silah çeşitliliği konusunda da zenginlik devam edecek. Yaptığımız özelleştirmelerle 500 binden fazla değişik silah oluşturmak mümkün olacak. 

Biomutant, geçtiğimiz sene Gamescom fuarında duyurulmuştu. Geçtiğimiz sene uzun bir oynanış videosu da yayınlanan oyun hakkında Ljungqvist merak edilen soruları da yanıtlamıştı. Biomutant herhangi bir ertelenme olmazsa bu sene içerisinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Videonun 3:22’inci dakikasına giderek karakter özelleştirmeleriyle ilgili bölümü, 5:00’a giderek de silah özelleştirmeleriyle ilgili bölümü izleyebilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER