The Last of Us'ın Joel'ı Death Stranding'in Kadrosuna Katıldı

YAZAN Utku Çakır

Emily O'Brien da ekibe katıldı.

 Hideo Kojima’nın Konami’den ayrıldıktan -kovulduktan- sonraki ilk projesi Death Stranding hakkında kafa karıştırıcı fragmanları dışında konuşacak pek bir şey yok. Hatırlayacaksınızdır geçen sene oyunun Norman Reedus ve Mads Mikkelsen’li kadrosuna Emma Stone’un da katılacağına dair oldukça fantastik iddialar internette gezmekteydi. O iddiaların şaka olduğu ortaya çıksa da Kojima’nın ekibine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.

Death Stranding’in oyuncu kadrosuna katılan son iki isim Troy Baker ve Emily O'Brien oldu. Troy’u, The Last of Us’ın Joel'u ve BioShock Infinite’in Booker'ı olarak tanıyoruz. Emily ise Troy kadar ünlü olmasa da oyunlarda seslendirme tecrübesi var. Kendisi Batman: The Enemy Within'de Iman'a, Shadow of Mordor'da da Eryn'e ses verdi.

Umarım bu yıl E3’te Death Stranding’in oynanış videosunu da görürüz ve Kojima’nın bu gizemli projesinin ne olduğuna dair aklımızda bir fikir oluşur. Yine de Kojima bu, çok fazla umutlanmamak gerek. Death Stranding'i 2086'da oynamayı merakla bekliyorum.

 

İLGİLİ BÖLÜMLER