YAZAN Eser Güven

The Walking Dead geri döndü, hem de ne dönüş

The Walking Dead verdiği uzun sezon arasından geri döndü ama ne geri dönüş... Fragman haberlerinde dizinin sabaha karşı yayınlanan bölümünü seyretmiş olduğunuzu varsayıyor ve spoilerlardan çekinmiyorum, çünkü zaten bölümü izlemediyseniz yeni fragmanı seyretmeniz her türlü spoileri yemeniz anlamına geliyor. Eğer diziyi televizyondan takip ediyorsanız ve bu akşam izleyecekseniz o zaman haberden de, fragmandan da uzak durmanızı öneririm.

Spoiler konusunda anlaştıysak devam ediyorum.

Anlaştık değil mi?

Tamam o zaman.

Carl'a resmen yazık oldu yahu, bir aralar ben de kendisine gıcık oluyordum aslında ama diziden bu şekilde ayrılmış olmasına üzüldüm. 10. bölümün fragmanına bakılırsa da ortalığın yakın zamanda sakinleşeceği falan da yok.

Gelecek haftaki bölümde de bu sezonun ana konusu olan bu topyekun savaş olayı devam edecek gibi. Aslında şu Rick vs Negan savaşı bir an önce sonlansa da artık yeni ufuklara yelken açsak hiç fena olmayacak çünkü bu kısım biraz baymaya başladı. Tamam Negan süper karakter, izlemesi de çok keyifli ama birbirlerinden sürekli kıl payı kurtulmaları mantık sınırlarını iyiden iyiye zorluyor artık. Yine de fragmandan da gördüğümüz kadarıyla oğlunun ölümü Rick'i iyice gaza getirmiş.

Aşağıda 8. sezonun 10. bölümünün uzatılmış fragmanını seyredebilirsiniz:

İLGİLİ BÖLÜMLER